VESTUVĖS

Viena gražiausių ir įsimintiniausių gyvenimo švenčių, kurią lydi ypatingai romantiška, linksma ir jauki nuotaika,— tad švęskite su patyrusia Tūzai.lt renginių vedėjų komanda, ir mes padarysime Jūsų svarbiausią gyvenimo dieną nepamirštamą!

Mūsų tikslas yra išsiaiškinti kliento norus, pageidavimus ir lūkesčius. Tik padarę tai, galime pradėti ruoštis nuostabiai vestuvių šventės kelionei. Didelį dėmesį skiriame gyvoms konsultacijoms arba video skambučiams, tokiu būdu galime greičiau užmegzti tamprų ryšį ir pajausti, ar galite patikėti savo ypatingą gyvenimo šventę mūsų komandai.

Vestuves

Gyvas bendravimas iki šventės, visada padedantys vedėjai, kurie Jums pasiruošę suteikti informaciją 24 val. per parą. Konsultuojame nemokamai visais susijusiais su vestuvėmis klausimais, padedame organizuojant ir galime pasiūlyti daug įvairių kitų paslaugų, rengiant Jūsų tobulas vestuves!

Mūsų komandos kuriamas scenarijus yra individualus ir unikalus. Visos veiklos, užsiėmimai, žaidimai yra siūlomi, tik išgirdus Jūsų norus, pomėgius ir apibūdinus Jūsų šventėje dalyvausiančius svečius,— tuomet jau pristatome pilnai parengtą vestuvių šventės scenarijų.

Pasirinkus Tūzai.lt renginių vedėjų komandą, mes pasirūpinsime:

  • Unikalaus, Jūsų norus atitinkančio vakaro scenarijaus parengimu;
  • Profesionaliu vedimu ir visišku šventės koordinavimu;
  • Profesionaliomis DJ paslaugomis;
  • Profesionaliu šventės įgarsinimu ir apšvietimu;
  • Visu reikiamu inventoriumi;
  • Vakaro dovanėlėmis;

Mes esame pasiruošę pasirūpinti visais šventės organizavimo klausimais nuo A iki Ž. Nesakome viso, sakome iki susitikimo! ?

Kontaktai

Adresas

Vilnius

Telefonas
+370 625 00068

El. paštas
info@tuzai.lt

Parašykite mums!